A A+ A++

Prezes Arrowhead Game Studios zapewnił, że zespół chce dać graczom Helldivers 2 szansę na zdobycie zawartości, która – mogłoby się wydawać – przepadła już bezpowrotnie.

Źródło fot. Arrowhead Game Studios / Sony Interactive Entertainment.

i

Gracze Helldivers 2 dostaną szansę na sprawdzenie starej, nieobecnej już zawartości gry. Taką obietnicę złożył Shams Jorjani, nowy prezes zespołu Arrowhead Game Studios, w odpowiedzi na pytania użytkowników serwisu X.

Gracze byli ciekawi, czy dostaną kiedykolwiek drugą szansę na zdobycie peleryny Fallen Heroes, upamiętniającej sławne boje i upadek planety Malevelon Creek. To jeden z nielicznych przykładów zawartości, która nie jest już dostępna w drugim Helldivers, obok bonusów dołączanych do zamówień przedpremierowych.

Jako że Malevelon obecnie jest daleko za linią frontu, od 5 kwietnia nie ma możliwości zdobycia Fallen Heroes. Słowa Jorjaniego dają więc nadzieję, że w przyszłości peleryna i inne niedostępne już łupy znów będzie można zdobyć w Helldivers 2. Niestety, na razie twórca nie wie, kiedy i w jakiej formie to nastapi.

Wypada też wspomnieć o zapowiedzi nowych obligacji wojennych (Warbonds): Viper Commandos. Te wprowadzą nieco zmian w formule tych przepustek bojowych, które będą ukazywać się rzadziej oraz skupią się nie na dawaniu różnorodnych przedmiotów, a podkreśleniu wspólnego motywu przewodniego ekwipunku.

  1. „Przepraszam, że spuściłem na was nalot” to kwestia, której bardzo szybko nauczyłem się w Helldivers 2
  2. Recenzja gry Helldivers 2 – to jedna z najlepszych pozycji w historii do grania z kolegami

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNocny Szlak Kulturalny 2024: Dwa dni pełne atrakcji
Następny artykułRusza remont ulicy Żwirki i Wigury