A A+ A++

Do 24 lipca trwa przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na kierownika Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Kierownik Raszewski przechodzi do urzędu, a w WOSiR chcemy dokonać nowego „otwarcia”. – komentuje burmistrz Paweł Okrasa zapytany przez nas o ogłoszony konkurs.

Dostałem propozycję przejścia do pracy w Urzędzie Miejskim na stanowisko naczelnika wydziału, którą przyjąłem. – komentuje Jacek Raszewski.

Jak się dowiedzieliśmy, w ratuszu planowana jest reorganizacja, a Raszewski zawodowo będzie związany z wydziałem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Jego dotychczasowy naczelnik Bartosz Skupień złożył wypowiedzenie i z wieluńskim Urzędem Miejskim będzie związany do końca sierpnia.

Jakie wymagania postawiono przed kandydatami na kierownika WOSiR-u? Muszą mieć wykształcenie wyższe w zakresie: zarządzania, ekonomii lub wychowania fizycznego; minimum 7 letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej roczne na stanowisku kierowniczym. Osoby zainteresowane pełnieniem tej funkcji muszą przedstawić autorską koncepcję funkcjonowania i rozwoju WOSiR-u. Nowy kierownik pracę rozpocznie 1 września. Zarządzenie w sprawie konkursu znajdziecie tutaj.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKoleje dużych prędkości do Berlina
Następny artykułStrategia strachu. Nowe doniesienia o Grupie Wagnera