A A+ A++

Środa. Gdyby środa byłaby miastem to najpewniej byłaby Skarżyskiem-Kamienną, bo nie dość że daleko do Warszawy, to jeszcze na dodatek niebezpiecznie blisko do Radomia, a w tej metaforze Warszawa jest sobotą, a Radom poniedziałkiem i to takim po długim weekendzie, kiedy to spóźniłeś się do roboty, bo liść ci się przykleił do twarzy i nic nie widziałeś, i musiałeś odnaleźć drogę do biura poprzez oznaczenie stron świata za pomocą mchu, a to było dość skomplikowane, no bo na rondzie nie ma mchu. Słowem: niekorzystnie.

No chyba, że to jest taka środa, kiedy to mogę Wam zaoferować 20 minut własnego wykładu o regresji hierarchicznej, łabędziach i graniu w szachy z mikrofalą, to wtedy wiadomo – rozkosz, gratka i uciecha. Zapraszam serdecznie do oglądania, znajomość matematyki i marketingu jest niewymagana, a znajomość osobista jakiegoś łabędzia jest wręcz niepożądana, bo będzie mu przykro.

Oglądamy tu:

***

Prezentacja pochodzi z VII edycji konferencji , a kolejne wydarzenie już 22-25 października i tam też zamierzam być, no chyba że mi się liść przyklei do twarzy, no to wtedy nie. A jak Wy chcecie przyjść, to lepiej się decydować szybciej niż później, bo za pięć dni wzrastają ceny. Szczegółowy program i bilety tu:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPierwsza sprawa w trybie wyborczym w Szczecinie. Sąd uznał rację radnego Mateckiego, ale…
Następny artykułPuste plaże, wiatr w żaglach – kocham Bałtyk poza sezonem