A A+ A++

Podczas tegorocznego Future Games Show 2024, studio Star Drifters zaprezentowało światu swoją najnowszą grę „First Dwarf”. Zwiastun zrobił ciekawe wrażenie, prezentując unikalny świat pełen fantazji i innowacyjnej rozgrywki.

 “First Dwarf” to gra, która obiecuje dostarczyć graczom niezapomniane wrażenia dzięki połączeniu eksploracji, strategii i dynamicznej akcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracze zanurzają się w fantastyczny świat, gdzie będą mogli wcielić się w rolę “inżyniera” eksplorującego nowe tereny, budować bazy i walczyć z wrogami. Zwiastun ujawnił również, że “First Dwarf” zaoferuje bogaty otwarty świat, który gracze będą mogli odkrywać w zbroi napędzanej maną, ulepszając ją, aby odblokować nowe, ekscytujące zdolności.

Star Drifters znane jest z tworzenia gier, które angażują graczy na wielu poziomach, a “First Dwarf” wydaje się być kolejnym krokiem w tej tradycji. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji o dacie wydania i pełnej rozgrywce. Demo dostępne jest już na Steam, a Early Access zacznie się od 19 czerwca.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMuzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej się rozrasta
Następny artykułWybory do PE 2024. Do której można głosować? Sprawdź godziny otwarcia lokali