A A+ A++

18.09.2019 08:30 13 Kwt/FPFF

Źródło: www.festiwalgdynia.pl

Film „Solid Gold” został wycofany z Konkursu Głównego 44. FPFF. Produkcja nie przeszła kolejnej kolaudacji, która stanowi warunek szerokiej dystrybucji i prezentacji na festiwalach filmowych.

Akson Studio, czyli producent filmu “Solid Gold” w reżyserii Jacka Bromskiego zdecydował się wycofać film z Konkursu Głównego 44. FPFF w Gdyni.

Informujemy, że Akson Studio, producent „Solid Gold” w reżyserii Jacka Bromskiego, z powodów formalnych wycofał film z Konkursu Głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W związku z tym wszystkie planowane pokazy tego filmu w ramach 44. FPFF zostają odwołane. Osoby, które zakupiły bilety na festiwalowe pokazy „Solid Gold”, otrzymają zwrot pieniędzy. W przypadku płatności on line zwrot nastąpi na konto w ciągu 14 dni. W przypadku biletów zakupionych w kasach można uzyskać zwrot w kasie kina Helios w CH Riviera w Gdyni – od 18 do 20 września 2019 roku – informują organizatorzy festiwalu.

Bilety można wymienić na inny seans. Natomiast wszystkie rezerwacje w ramach akredytacji i karnetów zostają unieważnione, a punkty przywrócone.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Jacek Bromski, reżyser filmu oraz aktorzy chcą zmienić datę premiery filmu ”Solid Gold”, tak by nie został wykorzystany w jesiennej kampanii wyborczej. Film przedstawia bowiem mafijno-polityczne malwersacje finansowe prowadzone za pomocą parabanku Solid Gold oraz linii lotniczych Air Pomerania. Obraz opowiada o grupie policjantów którzy prowadzą dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNieszczelne, dziurawe jelito. Ściema czy realny problem?  
Następny artykułCmentarz Żydowski w Chęcinach