Christoph Knasmüllner zapewnił ekipie z Wiednia wygraną ze Spartą Praga w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, ścieżki niemistrzowskiej. Rapid ostatecznie pokonał 2:1 prażan. A ozdobą spotkania był przepiękny lob zawodnika austriackiej drużyny. Po prostu nie dało się tego lepiej zrobić.

Spotkanie zdecydowanie lepiej zaczęli goście – już w 3. minucie wyszli na prowadzenie po bramce Ladislava Krejciego. Ale gospodarze w 63. minucie zdołali wyrównać za sprawą przepięknego trafienia Knasmüllnera. Znakomicie sfinalizował dobrą akcję drużyny – przyjął piłkę i niezwykle efektownym lobem zerwał pajęczynkę. Gol palce lizać. Z kolei kilka minut później ponownie wpisał się na listę strzelców i tym samym odwrócił losy rywalizacji

Zresztą, proszę zobaczyć, jak dużym kunsztem wykazał się Austriak.