A A+ A++

Spływają kolejne pozytywne opinie dotyczące wczorajszego Xbox Games Showcase. Gracze chcą podobnych wydarzeń, a nawet fani PlayStation nie ukrywają, że impreza zrobiła na nich wrażenie.

Microsoft zorganizował wydarzenie na bardzo wysokim poziomie. Widzowie zobaczyli szereg materiałów z dużych gier z segmentu AAA, większość tytułów trafi do Xbox Game Pass, a jednocześnie w trakcie pokazu nie brakowało całej masy tytułów first-party.

Dalsza część tekstu pod wideo

Część odbiorców nie kryje zachwytów dotyczących Xbox Games Showcase, ponieważ impreza dostarczyła wielu emocji i była intensywnym wydarzeniem, przypominającym atmosferą dawne E3. Pozytywne opinie napływają z całego świata, co więcej, część entuzjastów marki PlayStation podkreśla, że chcieliby imprezy na podobnym poziomie.

Fani PlayStation błagają Sony o bardziej satysfakcjonującą prezentację po pokazie Xboksa

„Dajcie nam tak dobrą prezentację”.

„Mam nadzieję, że oglądaliście prezentację”

„Tego właśnie chcemy”

Redakcja Push Square zebrała opinie społeczności PlayStation, która nie ukrywa, że ostatni State of Play nie prezentował jakości wczorajszego Xbox Games Showcase.

Na imprezie Sony mogliśmy zobaczyć między innymi Concord oraz Astro Bot, tymczasem podczas Summer Game Fest pokazano LEGO Horizon Adventures, jednak Microsoft szykuje graczy na Avowed, Indiana Jones i Wielki Krąg, Microsoft Flight Simulator 2024 czy Age of Mythology: Retold.

Push Square celnie zauważa, że Sony jeszcze do niedawna było krytykowane za zbyt wczesne prezentowanie nowych gier, jednak tak naprawdę obecnie nie znamy zbyt wielu obiecujących tytułów, które są rozwijane przez czołowe studia PlayStation na 2025 rok, a oferta na 2024 rok nie zadowala wszystkich fanów japońskiej korporacji.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWybory w Lubuskiem: Jedynki największych formacji znajdą się w Parlamencie Europejskim
Następny artykułGdzie pożyczyć pieniądze, gdy niespodziewane wydatki pukają do drzwi?