A A+ A++

Ewelina Lisowska wystąpiła w programie “X-Factor”. To dzięki niemu jej nazwisko stało się rozpoznawalne. W 2012 zaprezentowała singiel “W stronę słońca”, który pokochali fani na całym świecie. Rok później podczas gali Eska Music Awards 2013 została nagrodzona w kategoriach Najlepszy hit, Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta w sieci. Od tego czasu jej kariera nabierała tempa. Wystąpiła w wielu programach, użyczyła swojego głosu do filmów animowanych, a także została ambasadorką marki sklepów Media Expert.

Teraz piosenkarka znalazła chwilę, by odpocząć od wszelkich obowiązków. Na początku wybrała się do Chorwacji, później na Węgry, a teraz przyszedł czas na słoneczną Italię — Florencję, Neapol i Paestum w prowincji Salerno. To właśnie z ostatniego miejsca wokalistka udostępniła fotografię w kostiumie kąpielowym. Ma na sobie czerwone bikini ze złotymi kółkami, które pięknie eksponuje jej wysportowane ciało i tatuaże. Stylizację uzupełniła o czerwoną opaskę i duże przeciwsłoneczne okulary.

Internauci od razu zwrócili uwagę na sylwetkę piosenkarki. “Piękne ciało”, “Masz boską figurę”, “Idealna sylwetka” – czytamy.

Okazuje się, jednak, że wylegiwanie się na leżaku zdecydowanie nie jest dla niej. Preferuje aktywniejszą formę wypoczynku. “Dziś pierwszy i ostatni dzień leżenia na plaży podczas tego wyjazdu. Muszę przyznać, że wolę aktywne spędzanie czasu. Lubię dużo chodzić, zwiedzać i próbować lokalne przysmaki” – poinformowała Lisowska. Patrząc na jej profil na Instagramie, zdecydowanie dominują zdjęcia z plecakiem oraz z knajpek.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułWyjątkowo mało zakażeń
Następny artykułPolnord może otrzymać 7,4 mln zł odszkodowania za wygasłe prawo użytkowania wieczystego