A A+ A++
Zarząd ECC Games S.A. z siedzibą w Warszawie [dalej: “Emitent”, “Spółka”], niniejszym informuje, iż w dniu 12 lutego 2024 roku Emitent wraz z BoomBit S.A. [„Wydawca”], zawarli porozumienie w sprawie rozwiązania umowy zawartej w dniu 17 kwietnia 2023 roku na przygotowanie i wydanie [„Umowa”] gry mobilnej o roboczym tytule „Car Zombies” [„Gra”] o której zawarciu Emitent informował raportem bieżącym ESPI nr 7/2023 roku z dnia 17 kwietnia 2023 roku.

Obie strony porozumienia zgodnie postanowiły, iż realizacja Gry nie osiągnęłaby zakładanych wskaźników efektywności (KPI), co skutkuje brakiem perspektyw na jej dalszy rozwój i osiągnięcie założonych celów finansowych i jakościowych. Jednocześnie zarówno Emitent jak również Wydawca wyrazili chęć skupienia się na innych projektach, które mają w przyszłości większy potencjał wzrostu i odpowiadają aktualnym celom strategicznym obu Stron.

Jednocześnie strony porozumienia wyrażają chęć podjęcia negocjacji w zakresie ustalenia możliwości przyszłej współpracy Stron przy innych projektach Emitenta o tematyce motoryzacyjnej.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJarosław Kaczyński odsłania tablicę upamiętniającą brata. “Zginął, bo był groźny dla Rosji”
Następny artykułPLANTWEAR: Wyjaśnienie przyczyn przesunięcia terminu publikacji raportu okresowego za III kwartał 2023 roku oraz raportu okresowego sza IV kwartał 2024 roku