Lider z Łodzi prowadzenie objął już w 19. minucie meczu. Świetne uderzenie z dystansu w wykonaniu Antonio Domíngueza powędrowało w samo okienko bramki strzeżonej przez Mariusza Pawełka.

ŁKS prowadził w Jastrzębiu-Zdroju do przerwy 1:0. Kolejne dwa gole jastrzębianie stracili w ostatnim kwadransie meczu. Najpierw Tomasz Nawotka podwyższył prowadzenie strzałem z 16 metra uprzedzając interweniującego bramkarza GKS-u. Następnie golkipera w 88. minucie z rzutu karnego pokonał Łukasz Sekulski.

GKS Jastrzębie wciąż zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z czterema punktami na koncie.

GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź 0:3 (0:1)

Antonio Domínguez 19., Tomasz Nawotka 76., Łukasz Sekulski 88.-k.

GKS: Mariusz Pawełek – Dominik Kulawiak, Kryspin Szcześniak, Mateusz Bondarenko, Dawid Witkowski – Farid Ali, Łukasz Zejdler (89. Michał Rutkowski), Lukáš Bielák (57. Daniel Feruga), Marek Mróz, Kamil Jadach (74. Patryk Skórecki) – Daniel Rumin (74. Dominik Sokół).

ŁKS: Dawid Arndt – Kamil Dankowski, Carlos Moros Gracia, Jan Sobociński, Adrian Klimczak – Pirulo (68. Maciej Wolski), Antonio Domínguez (81. Dragoljub Srnić), Jakub Tosik (68. Maksymilian Rozwandowicz), Michał Trąbka, Tomasz Nawotka (77. Przemysław Sajdak) – Samu Corral (77. Łukasz Sekulski).

żółte kartki: Szcześniak, Bielák, Pawełek, Mróz – Srnić.

czerwona kartka: Kryspin Szcześniak (86. minuta, GKS, za drugą żółtą).