A A+ A++

W Publicznym Przedszkolu Leśne Skrzaty w Michałówce (gm. Garwolin) miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – podopieczni i ich rodzice obchodzili Dzień Rodziny.

Inspiracją środowego rodzinnego pikniku były nazwy leśnych zwierzątek, jakie w tym roku otrzymały grupy przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia dyrektor Zofii Czapskiej, która przywitała rodziców zgromadzonych na placu.

Następnie odbyła się część artystyczna, która była taneczna, śpiewająca i bardzo kolorowa. Na scenie wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne – Wiewióreczki, Jeżyki, Zajączki, Liski, Mróweczki, Sówki i Wilczki. Dzieci wraz z paniami zaprezentowały się wspaniale w przebraniach leśnych zwierzątek, które powstały przy współpracy pań z rodzicami. Po występach dzieci miał miejsce pokaz taneczny w wykonaniu uroczo pląsających pań, do których dołączyły wesołe przedszkolaki. Ale to nie był koniec niespodzianek! Na scenie pojawiła się utalentowana grupa teatralna rodziców przedszkolaków, która przygotowała fenomenalne przedstawienie o Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludkach. Dzieci z ogromnym przeżyciem, uwagą i zachwytem oglądały przedstawienie, zaś na koniec nagrodziły występujących gromkimi brawami i nieschodzącym uśmiechem z twarzy.

Podczas pikniku zostały także nagrodzone dzieci, które wzięły udział w przedszkolnym konkursie „Dzień z moją rodziną” wykonując piękne, ciekawe, i staranne prace. Zaś dla rodziców zostały przygotowane przez dzieci i panie prezenty – zdjęcia swoich pociech w przeuroczych ramkach. Po występach na rodziców z dziećmi czekały rozmaite atrakcje. Odwiedził nas ogromny miś, z którym do wspólnych zdjęć chętnych nie brakowało. Dużym powodzeniem cieszyły się kąciki z watą cukrową, popcornem i grillem. Zainteresowaniem cieszyły się również dmuchańce, kącik z tatuażami, mini balonikami oraz wielkimi bańkami. Można było także skosztować przepysznych smakołyków, które przygotowali rodzice, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Dzień Rodziny u Leśnych Skrzatów zdecydowanie należał do bardzo udanych. Miło było patrzeć na radosne twarze dzieci i integrujących się rodziców. To był czas na wspólne zabawy rodziców ze swoimi dziećmi, a także na dostarczanie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Bez zwątpienia była  to również zasługa Dj-a Kacpra, który czuwał nad całą oprawą dźwiękową i efektami świetlnymi.

mat. pras., opr. red.

image00037

image00038

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTarnów. Wyjątkowy ceremoniał pogrzebania starych, zużytych tekstów świętych
Następny artykułPrzetestowałem nowy soundbar Sharp HT-SB700 za 1000 zł, ale nie tego się spodziewałem…