A A+ A++
10 lipca 2024

kategoria:
Aktualności strona główna

Dziś (10 lipca) rozpoczęły się prace drogowe na osiedlu „Kargoszyn”. Miasto przystąpiło do remontu drugiego odcinka ul. Stanisława Wyspiańskiego (od ul. Asnyka do skrzyżowania z ul. Żeromskiego i Kraszewskiego). Droga będzie miała nową nawierzchnię. W związku z realizacją prac wprowadzono zmienioną organizację ruchu. Kierowcy są proszeni o szczególną ostrożność.

Prace obejmą sfrezowanie istniejącej nawierzchni, ułożenie nowej, równej warstwy asfaltu oraz wymianę części krawężników. Remont ul. Wyspiańskiego ma zakończyć się przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Wykonawca wprowadził czasową organizację ruchu. W związku z wykonywaniem prac na wybranych odcinkach remontowanej drogi obowiązywały będą zakazy parkowania. Kierowcy i właściciele okolicznych posesji są proszeni o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności w ruchu kołowym.

Remont nawierzchni ul. Wyspiańskiego podzielono na dwa etapy z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości komunikacji w czasie jego realizacji. Pierwszy etap wykonano w 2023 r. Wtedy miasto wyremontowało odcinek drogi między skrzyżowaniem z ul. Asnyka a granicą Ciechanowa z Kargoszynem.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNocne włamanie do jubilera. Zniknęła cenna biżuteria
Następny artykułCzasowa zmiana godzin pracy