A A+ A++

BioWare wykorzystało okazję i show Xboksa, by zaprezentować Dragon Age: The Veilguard. Jest to duża pozycja uznanego studia, które w ostatnich latach zaliczyło kilka problemów – najnowsze RPG ze smokami ma pozwolić zespołowi na powrót na właściwe tory.

Dragon Age 4 został zapowiedziany kilka lat temu i od tego czasu doczekał się nawet zmiany tytułu. Jeszcze kilka tygodni temu czekaliśmy na Dragon Age Dreadwolf, lecz producent i wydawca ostatecznie postawili na Dragon Age: The Veilguard. 

Dalsza część tekstu pod wideo

BioWare wytłumaczyło, że zdecydowało się na ten ruch, by to nie główny przeciwnik (Dreadwolf) był uważany za najważniejszą postać, a właśnie główni bohaterowie – w grze zbierzemy drużynę i to właśnie poprzez wyeksponowanie Straży Zasłony podkreślono, że to ona „jest w sercu” doświadczenia. 

Dragon Age: The Veilguard zostanie szczegółowo zaprezentowany 11 czerwca, lecz jak widać BioWare i Electronic Arts stawiają na mocną promocję gry, dlatego podzielili się zwiastunem na wydarzeniu Microsoftu. Gra zmierza na rynek jesienią 2024 roku!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRELACJA. Wyniki late poll eurowyborów. Zmalała przewaga KO!
Następny artykułWybory do PE. Są wyniki exit poll