A A+ A++

Na nowego Dragon Age czekamy dość długo, jednak gra ma być już na ukończeniu, zaś konkrety o niej poznamy na początku nadchodzącego tygodnia. BioWare ujawniło też, że zmieniło nazwę nowej części.

Dragon Age: Dreadwolf powstaje od lat i już dawno temu pisano, że tytuł da radę ukończyć od prologu do napisów końcowych, a deweloperzy skupiają się na szlifowaniu projektu. Nic nie wskazuje na to, by tegoroczna premiera gry była zagrożona. BioWare poinformowało, kiedy zaprezentuje swoją produkcję, a także zdradził, iż zmieniono nazwę projektu.

Dragon Age Veilguard zostanie zaprezentowany 11 czerwca o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Dragon Age: Dreadwolf nazywa się obecnie Dragon Age: The Veilguard i tak też zostanie wydany. Studio ogłosiło również, że pierwsza oficjalna prezentacja rozgrywki odbędzie się we wtorek, 11 czerwca o godzinie 17:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale firmy na YouTube. Materiał ma trwać 15 minut. 

W poście na blogu wyjaśniającym zmianę nazwy producent wykonawczy gry Gary McKay stwierdził, że tytuł Dreadwolf nie pasuje do głównego tematu gry, ponieważ chociaż Solas (Dreadwolf) pozostanie głównym złoczyńcą to autorzy chcą, by tytuł kojarzył się z głównymi bohaterami historii, a nie naszym antagonistą. Nie będzie więc zmian w fabule czy rozgrywce z tego wynikających.

Oficjalny polski tytuł gry brzmi Dragon Age Straż Zasłony. W Dragon Age The Veilguard do ekipy kierowanej przez graczy może dołączyć maksymalnie siedem postaci, lecz nie wiemy kim są ani jakie posiadają umiejętności.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułŚwięto kina w najcieplejszym mieście w Polsce dobiega końca. Już w sobotę poznamy laureatów 38. Tarnowskiej Nagrody Filmowej
Następny artykułJoanna Wypych – kandydatka Ruchu Naprawy Polski do Europarlamentu (z Żyrardowa – Mazowsze – Polska)