W dniach 25-26 czerwca w hotelu Doubletree by Hilton w Łodzi odbyła się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo w turnieju wystartowało ponad 300 sportowców, walczących o najwyższe krajowe laury w tej kategorii wiekowej.

W Mistrzostwach Polski jedną reprezentantką T.G. SOKÓŁ Myślenice była Aleksandra Nosek, która po bardzo dobrych pojedynkach wywalczyła 5 miejsce. Ola po serii imponujących zwycięstw awansowała do półfinału, tam jednak przegrała z zawodniczką ”UKS 15 KROSNO” a jak się później okazało z przyszłą Mistrzynią Polski w kategorii do 63 kg. Podopieczna trenera Wiktora Siłuszyka wystartowała w bloku finałowym w walce o 3 miejsce, gdzie po wyrównanej walce przegrała z zawodniczką z Tarnowa. Medal był blisko, ale 5 miejsce to duży sukces młodej zawodniczki SOKOŁA. Warto dodać, że dla Oli to pierwszy rok kategorii juniora młodszego więc za rok mamy nadzieję na medal.

Wielkie brawa i gratulacje dla Aleksandry Nosek oraz dla trenera Wiktora Siłuszyka. Teraz czas na trochę odpoczynku a w sierpniu czas rozpocząć przygotowania do nowego sezonu, który jeśli się tylko uda startuje we wrześniu.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku