W pierwszym meczu sparingowym MKS Piaseczno pokonało 4:2 Pilicę Białobrzegi.

W sobotę 6 lutego zawodnicy klubu MKS Piaseczno rozegrali pierwszy mecz towarzyski podczas tegorocznej przerwy zimowej. Rywalem ekipy trenera Arkadiusza Modrzejewskiego był aktualny lider IV Ligi (grupa Radom, Siedlce).

Mecz rozgrywanym na boisku rywala rozpoczął się od mocnego uderzenia MKS-u, ale golkiper Pilicy obronił strzał Kamila Matulki. Nieco później gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą wykorzystanego rzutu karnego, który został podyktowany po zagraniu ręką Szymona Wiejaka. MKS nasilił swoje ataki i w 32 minucie doprowadził do wyrównania – Kamil Ziemnicki zagrał do Wiejaka, który „odkupił swoje winy”. W końcówce pierwszej części gry sędzia podyktował jedenastkę dla Piaseczna, którą zamienił na bramkę Michał Suchanek.

W drugiej połowie również nie brakowało goli. Po trafieniu Kamila Czarneckiego Pilica wyrównała na 2:2. Chwilę później MKS znów objął prowadzenie, tym razem po uderzeniu Sebastiana Szczepaniaka. Zespół z Białobrzegów musiał zmierzyć się ze świetnie dysponowanym Ahmedem Ayodejim, który przecinał akcje ofensywne przeciwnika. 20 minut przed końcem spotkania na 4:2 dla MKS Piaseczno wynik ustalił strzałem głową Piotr Żuchowski (rocznik 2004). Rezultat nie uległ już zmianie – także dzięki paradom Szymona Sobczaka, bramkarza MKS-u.

13 lutego o 10:45 MKS Piaseczno zmierzy się na własnym stadionie z Polonią Warszawa.