A A+ A++

“Pieśń Południa” z 1946 roku to musical familijny z elementami animacji. Od lat jest w ogniu krytyki za problematyczne przedstawienie Południa po wojnie secesyjnej i stosowanie rasistowskich stereotypów. Atrakcja została zamknięta, jednak już wkrótce powróci w innej formie.

Zobacz wideo
Woda zamiast piwa i ulubione steki. Co Gamrot robił w Disneylandzie?

Disney World zamknął Splash Ride. Przejażdżka wodna otrzyma nowy motyw

Splash Ride w Disney World w Orlando na Florydzie to kultowa przejażdżka wodna. Jest to dość nietypowa atrakcja, ponieważ odbywa się w dużych drewnianych kłodach, w których mieści się kilka osób. Droga wiedzie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz ciemnych pomieszczeń, a największej rozrywki zapewnia zjazd drewnianą kłodą stromym spadkiem o wysokości 16 metrów.

Samowolka budowlana, czyli polski Hogwart. Zamek odwiedzają tłumy

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie oznacza to jednak, że Splash Ride zniknie na zawsze. W 2024 roku atrakcja zostanie ponownie otwarta, jednak otrzyma nowy motyw. Będzie oparta na animacji Disney’a “Księżniczka i żaba” z 2009 roku i otrzyma nazwę Tiana’s Bayou Adventure.

Pobyt w sanatorium za darmo? Nowa grupa osób będzie mogła podreperować zdrowie (zdjęcie ilustracyjne)Pobyt w sanatorium za darmo? Nowa grupa osób podreperuje zdrowie

Chcą zarobić na wodzie ze Splash Ride. Ofert w internecie nie brakuje

Jak podaje magazyn “People”, dziesiątki osób chce sprzedać w popularnym serwisie Ebay wodę, która według nich ma pochodzić prosto z przejażdżki Splash Ride. Jedna z ofert dotyczy niecałych 100 mililitrów wody, za którą trzeba zapłacić około czterech dolarów, czyli około 18 złotych. Można jednak znaleźć ofertę, gdzie za 100 mililitrów trzeba zapłacić już 150 dolarów, czyli około 650 złotych. Sprzedawcy zastrzegają, że mają ograniczoną ilość wody pochodzącej rzekomo z Splash Ride. Kto pierwszy, ten lepszy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKto nie wchodzi do metawersu, wypada z gry
Następny artykułKolorowe breloczki do odebrania w redakcji