A A+ A++

Blizzard kilka dni temu rozpoczął świętowanie pierwszej rocznicy premiery Diablo 4, a dopełnieniem celebracji jest pełny pokaz rozszerzenia do Diablo 4. Historia trafi na rynek w 2024 roku.

Diablo 4 zadebiutowało 6 czerwca 2023 roku i od tego czasu rozpoczął się wielki proces. Blizzard jednocześnie rozwija sezony dodatkowej zawartości i przygotowuje pełnoprawne dodatki. Twórcy muszą mieć pewność, że na serwerach będą stale pojawiać się nowe atrakcje, a entuzjaści demonicznej serii będą mogli uczestniczyć w różnorodnych wyzwaniach. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Diablo 4 Vessel of Hatred to pierwszy z wielu dodatków, który rozbuduje grę. Rozszerzenie koncentruje się na Panu Nienawiści – Mefisto odegra kluczową rolę w wydarzeniach. Akcja jest bezpośrednią kontynuacją głównego wątku z Diablo 4.

Gracze tym razem trafią do Nahantu, czyli regionu położonego blisko Kurast, czyli miasta, gdzie walczyliśmy z Mefisto w Diablo 2. W trakcie przygody doświadczymy zmagań w dżungli, a najnowszy zwiastun pokazuje, czego tak naprawdę możemy się spodziewać po lokacji.

Diablo 4 Vessel of Hatred zadebiutuje 8 października.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPapszun robi swoje porządki w Rakowie. Kolejny członek sztabu odchodzi
Następny artykułFable wygląda cudownie! Twórcy serii Forza Horizon prezentują baśniową przygodę