A A+ A++

Mamy dobre wiadomości dla właścicieli samochodów elektrycznych. Od 8 lipca do 31 sierpnia kierowcy zrzeszeni w klubie EV Klub Polska, mogą podróżować bez opłat autostradą A4 Katowice – Kraków. Zwolnienie obejmuje maksymalnie dwa przejazdy we wspomnianym okresie, a cała akcja ma na celu popularyzację pojazdów zeroemisyjnych.

Korzystanie z samochodu bateryjnego niesie ze sobą wiele zalet. Kierowcy elektryków mogą liczyć m.in. na darmowe parkowanie w centrach miast, możliwość poruszania się buspasami, czy wjazd do stref zakazanych dla aut spalinowych. To jednak nie wszystko. Od 8 lipca do 31 sierpnia, kierowcy modeli bezemisjnych będą mogli za darmo podróżować płatnymi odcinkami autostrad – m.in. na trasie A4 Katowice – Kraków.

Zwolnienie z opłat dla samochodów elektrycznych

Jest to wynikiem wakacyjnej kampanii przygotowanej przy współpracy Fundacji EV Klub Polska, Autopay, GreenWay Polska oraz Shell Recharge. Celem akcji jest popularyzacja pojazdów zeroemisyjnych oraz automatycznych płatności. Zwolnienie z opłat obejmuje maksymalnie dwa przejazdy we wspomnianym okresie.

A4 Katowice – Kraków. Jak nie płacić za przejazd?

Aby dołączyć do projektu “Autostrada do Elektromobilności”, wystarczy zarejestrować się lub zalogować w aplikacji EV Klub Polska oraz uzyskać dostęp do strefy Pre … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułŚwiadek przyczynił się do zatrzymania nietrzeźwego kierującego
Następny artykułKonkurs wiedzy „Klimatyczne Piaseczno 2024”