A A+ A++
Dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana

Utwórz PDF

Poleć znajomemu

01.02.2024.

Eleganckie pokrycie modnego dachu, zachwycające pod względem estetyki i trwałości to efekt zastosowania na połaci dachówki płaskiej SIMPLA w nowej wersji – NUANCE w kolorze łupka angobowana. Nowość 2024 marki CREATON to idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesną i minimalistyczną architekturę, w przypadku której nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie.

SIMPLA o wymiarach ok. 300 x 500 mm jest jedną z najpopularniejszych na rynku ceramicznych dachówek płaskich. Jej minimalistyczny wygląd i modny design przyciągają wzrok, podkreślając nowoczesny charakter budynku. Dopracowany w najmniejszych szczegółach płaski profil idealnie komponuje się z minimalistycznymi liniami nowoczesnych elewacji. Doskonale sprawdza się jako pokrycie dwuspadowego dachu mieszkalnej stodoły, jak i bardziej skomplikowanych architektonicznie konstrukcji. SIMPLA to za każdym razem znakomity wybór dla tych, którzy pragną mieć modny dach.

Dachówka w wersji NUANCE w kolorze łupka angobowana dostępna jest z bogatą gamą wysokiej jakości akcesoriów spójnych pod względem kolorystyki i stylu, umożliwiających estetyczne wykonanie całego dachu w imponującej jakości, jaką oferuje marka CREATON. SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana dołącza do dostępnych już wariantów kolorystycznych: NUANCE antracytowa angobowana, FINESSE w kolorze łupka glazurowana i FINESSE czarna glazurowana.

Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku! Udzielana jest ona dla wszystkich modeli ceramicznych oferowanych przez CREATON Polska zgodnie z określonymi warunkami na okres aż do 50 lat.

Najważniejsze zalety dachówki ceramicznej SIMPLA marki CREATON:

  • Wysokiej jakości płaska dachówka ceramiczna stworzona z myślą o nowoczesnej architekturze w modnej kolorystyce, w wersji angobowanej NUANCE lub glazurowanej FINESSE.
  • Imponujące wymiary ok. 300 x 500 mm zapewniają ekonomiczne zużycie od ok. 10,4 szt./m2 oraz minimalistyczny wygląd połaci dachu.
  • Tolerancja rozstawu łat 28 mm i bogata gama akcesoriów umożliwiają szczelny, precyzyjny montaż i estetyczne dopasowanie dachówek do każdego rodzaju dachu skośnego o nachyleniu od 10°.
  • Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku udzielaną zgodnie z określonymi warunkami na okres aż do 50 lat.

Więcej informacji o dachówce ceramicznej SIMPLA marki CREATON można znaleźć na stronie: www.creaton.pl .

CREATON Polska
press box

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW grobowcu nieznanego wcześniej króla Majów odkryto wspaniałą maskę z jadeitu
Następny artykułDisney+ przystępuje do ostrej walki z dzieleniem kont. Disney idzie śladem Netflixa