A A+ A++

„Jestem naprawdę szczęśliwy, że zdobyłem ten tytuł. Kiedy przyjechałem na początku tygodnia i zobaczyłem nazwiska wszystkich mistrzów w historii, powiedziałem sobie, że chcę być częścią tej grupy. Myślę, że grałem na wysokim poziomie i wykorzystałem wielką wiarę w siebie. To najlepszy sposób, aby pojechać na Wimbledon”

Tommy Paul zdobył swój trzeci tytuł w karierze w Queen’s Club Championships, pierwszy w historii na trawie; najważniejsze trofeum dla Amerykanina, który przeżywa moment wielkiego wzrostu. Dzięki wynikowi uzyskanemu w Londynie, pokonując w finale Lorenzo Musettiego, Tommy osiągnął również swój najlepszy ranking, awansując na 12. pozycję. Do celu, jakim jest dotarcie do czołowej „10”, czyli wyniku, o którym marzy każdy tenisista na początku swojej kariery, pozostało już niewiele. Wimbledon mógłby mu w tym pomóc, gdyby potwierdził to, co robił w ostatnim czasie. Najlepszy wynik Paula na kortach All England Lawn Tennis Club to trzecia runda w 2022 roku.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCHiQ błyszczy podczas Terra Wortmann Open
Następny artykułSpotkanie CASI w Hongkongu z udziałem specjalistów ds. zrównoważonego finansowania z 20 krajów azjatyckich