A A+ A++

Debiutujące w 2021 roku MMORPG New World czeka wkrótce nowe otwarcie. Produkcja o podtytule „Aeternum” wprowadzi do pierwowzoru sporo usprawnień. Oprócz tego gra powędruje na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Źródło fot. Amazon.com, Inc.

i

W 2021 roku na rynek trafiła gra New World. Choć MMORPG od studia Amazon Games zaliczyło bardzo udany debiut, dalsza droga produkcji nie była już tak gładka. Liczne problemy techniczne i niekoniecznie przemyślane działania twórców sprawiły, że od tytułu odwróciło się mnóstwo fanów. Co prawda sytuacja ta zaczęła się powoli normować, ale deweloperzy wciąż szukają sposobu na przyciągnięcie zarówno starych, jak i nowych graczy. Być może pomoże w tym New World: Aeternum, czyli swego rodzaju usprawniona wersja pierwowzoru.

Amazon Games Studios ogłosiło, że Aeternum będzie zawierać cała zawartość z gry podstawowej, w tym rozszerzenie Rise of the Angry Earth, a także mnóstwo nowych treści. Gracze mogą liczyć m.in. na „zapierające dech w piersiach przerywniki filmowe, ulepszony system walki i wzbogaconą fabułę”.

  1. Co ciekawe, produkcja dostępna będzie nie tylko na PC, ale trafi również na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.
  2. Niezwykle ważne z punktu widzenia graczy jest to, że w przypadku nowego RPG akcji ograniczono aspekt MMO i postawiono w głównej mierze na solową rozgrywkę.
  3. Dostępny będzie również tryb kooperacji wykorzystujący funkcję zabawy międzyplatformowej.
  4. Na początku przygody gracze otrzymają do wyboru kilka archetypów postaci, charakteryzujących się odmiennym stylem gry. Będzie można modyfikować je na późniejszych etapach.
  5. Twórcy zadbali także o dużą arenę walk PvP, wymagający rajd dla 10 graczy i próby solowe w tzw. endgamie.

New World: Aeternum zadebiutuje 15 października. Chętni mogą już składać zamówienia przedpremierowe w PlayStation Store oraz Xbox Store. Edycja standardowa gry na konsolę PS5 została wyceniona na 269,00 zł, natomiast ta przeznaczona na Xbox Series X/S kosztuje 277,49 zł. Edycja Deluxe na sprzęt Sony to wydatek rzędu 359,00 zł, a na urządzenia Microsoftu – 369,99 zł.

Co ważne, gracze PC, którzy zakupili już New World i rozszerzenie Rise of the Angry Earth, będą mogli pobrać aktualizację New World: Aeternum bez dodatkowych kosztów. Posiadacze tylko podstawowej wersji gry będą musieli kupić wspomniany dodatek, by uzyskać dostęp do aktualizacji po premierze.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułFinaliści Konkursu Aktywna Parafia 2024 – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Królowej Wychodźstwa Polskiego i św. Wojciecha Biskupa i Męczennika we Władysławowie
Następny artykułBezpieczniej, komfortowo i estetyczniej