Podczas największych w Polsce zawodów młodzików w biegu na orientację, Pucharu Najmłodszych, zawodnicy Klubu Sportowego „Kościelec” Crzanów wywalczyli 4 medale.

W tym szczególnym roku mistrzowskie zawody sportowe w biegu na orientację przesunięte zostały na okres wakacji oraz jesieni. Swoje najważniejsze zawody w 2020 roku – PUCHAR NAJMŁODSZYCH – młodzi biegacze na orientację mieli niedawno w Ulanowie na Podkarpaciu.

Świetnie zaprezentowała się w nich reprezentacja Kościelca Chrzanów, która w bardzo silnej konkurencji wywalczyła 4 medale.

Dwa z nich wywalczył Antek Chodlewski: brązowy w sprincie M-12 oraz brązowy w biegu klasycznym M-12. Sporą niespodziankę sprawiły najmłodsze dziewczęta w biegu klasycznym.

W kategorii K-10 brązowy medal zdobyła Julka Rychłowska, a w kategorii K-11 niespodziewanie srebrny medal wywalczyła Nina Grochal.

Również inne chrzanowskie zawodniczki miały bardzo dobre biegi. W sprincie kategorii K-10 piąta była Julka Hebda, a w K-11 szóstą pozycję zajęła Gabrysia Podgórska. Świetnym biegiem na pierwszej zmianie sztafety popisała się także Marta Podgórska.

Gratulacje dla młodych chrzanowskich sportowców.