A A+ A++

Tegoroczna edycja Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej, organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Tychach oraz Tyski Klub Siatkarski, zapowiada się niezwykle emocjonująco. To już ósma odsłona tego popularnego wydarzenia, które co roku przyciąga miłośników siatkówki plażowej z całego regionu.

Terminy i Miejsce

Turnieje będą rozgrywane na boiskach do siatkówki plażowej przy ul. Brzozowej 2 w każdą czerwcową sobotę:

  • I turniej eliminacyjny: 08.06.2024 r. (ZA NAMI) 
  • II turniej eliminacyjny: 15.06.2024 r.
  • III turniej eliminacyjny: 22.06.2024 r.
  • Turniej finałowy: 29.06.2024 r.

Zasady Udziału

Zapisy do turniejów eliminacyjnych będą odbywać się w dniu zawodów w godzinach 9:00-9:30, a rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:30. Opłata startowa wynosi symboliczne 10 zł od pary. Turnieje będą rozgrywane systemem brazylijskim, co gwarantuje emocjonującą rywalizację i szansę na powrót do gry nawet po porażce.

Kto Może Wziąć Udział?

W zawodach mogą brać udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Turnieje są otwarte dla amatorów, jak i zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Siatkowej (PZPS). Rywalizacja będzie prowadzona systemem podwójnych eliminacji, co pozwoli na wyłonienie najbardziej utalentowanych i wytrwałych zespołów.

Siatkarskie Emocje i Aktywny Wypoczynek

Letnie Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej to nie tylko sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie, ale także świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i spotkania z innymi pasjonatami siatkówki. Każdy turniej to gwarancja niezapomnianych wrażeń, zaciętej walki na boisku i niesamowitej atmosfery.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCzy te wybory zmienią Unię Europejską? Analizujemy potencjalny wpływ wyników na politykę, kursy walut i Zielony Ład
Następny artykułЗагинув військовий фотограф і художник Арсен Федосенко