W tabeli to goście plasowali się wyżej od gospodarzy z Pietrowic Wielkich. Przed meczem różnica punktowa pomiędzy ekipami wynosiła dziewięć punktów.

Mecz lepiej rozpoczęli Czarni, ponieważ już w 8. minucie gry Łukasz Sobeczko strzelił pierwszą bramkę meczu. W pierwszej połowie nie padło więcej bramek. Dużo ciekawiej było w drugiej odsłonie spotkania. Kibice nie mogli narzekać na nudę w ostatnich dwudziestu minutach meczu, kiedy to padły trzy bramki dla gospodarzy. Ostatecznie Start wygrał z Czarnymi 3:1 i zmniejszył różnicę punktową do sześciu oczek.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.

Start Pietrowice Wielkie – Czarni Nowa Wieś 3:1 (0:1)