A A+ A++

Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy naszą społeczność o nowych dialogach odnalezionych w Cyberpunku 2077, a teraz redakcja Gamestar postanowiła pochylić się nad pozornie niedostępnymi miejscami w Night City.

YouTuber o pseudonimie TheRealMZP systematycznie wyrusza na poznanie miasta z Cyberpunka 2077 i pokazuje nowe lokacje. Jego praca jest o tyle interesująca, że gracz odnalazł kilka stacji metra, zagospodarowaną dzielnicę w Pacifice (z witrynami sklepowymi) oraz ogromną piwnicę pod mieszkaniem V – w tym miejscu można napotkać nawet NPC, a gracz może odnaleźć działające automaty oraz sprzęt do zebrania. Główny bohater prawdopodobnie powinien skorzystać z windy, by dostać się na ten teren, ale urządzenie zostało zablokowane – dopiero jeden z modów pozwala odblokować dostęp do lokacji.

Odkrycia są bardzo ciekawe, a w Sieci pojawiły się plotki, według których jest to wycięta zawartość lub pierwsze miejsca z przyszłych DLC. Jednak dziennikarze Gamestar otrzymali wiadomość od CD Projektu RED, która studzi duże oczekiwania.

Twórcy podkreślają, że znalezione lokacje nie są częścią rozszerzeń, a po prostu to niedokończone miejscówki, które nie spełniły oczekiwań, więc zdecydowano się je porzucić. Jest to normalna sytuacja podczas procesu rozwijania pozycji – deweloperzy wielu tytułów w pewnym momencie rezygnują z niektórych planów i tak właśnie stało się z zaprezentowanymi terenami.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNetflix zamawia pierwszy program w firmie producenckiej Meghan Markle i Harry'ego
Następny artykułPolicja użyła siły wobec protestujących w siedzibie katowickiego sanepidu