A A+ A++

Plotki o końcu Galaxy S Plus mogły być fałszywe. Portal GalaxyClub dotarł do informacji o istnieniu trzech nazw kodowych przydzielonych do modeli S25, S25+ oraz S25 Ultra.

Jeszcze wczoraj do sieci trafiła całkiem niespodziewana informacja jakoby Samsung miał zrezygnować z wypuszczenia na rynek modelu Galaxy S25+. Od razu należy dodać, iż nie jest to oficjalne stanowisko producenta. Wniosek o porzuceniu modelu S25+ został wysnuty z uwagi na brak jego numeru IMEI w bazie. Plotkę podsycał dodatkowo fakt, że numery IMEI Galaxy S25 oraz Galaxy S25 Ultra w takowej bazie się znalazły. Przy okazji poruszany był również temat stosunkowo kiepskiej sprzedaży modeli z plusem z nazwie. Krótko mówiąc internet dość szybko poddał wątpliwości kontynuowanie Galaxy S2x Plus. Jak się okazuje prawdopodobnie to jedynie plotka.

Według innego źródła Samsung dalej podążą starym schematem, zgodnie z którym na rynek wypuszczone zostają trzy flagowe modele Galaxy S. Potwierdzać ma to istnienie trzech nazw kodowych: SM-S931, SM-S936 i SM-S938.

 

Według innego źródła Samsung dalej podążą starym schematem, zgodnie z którym na rynek wypuszczone zostają trzy flagowe modele Galaxy S. Potwierdzać ma to istnienie trzech nazw kodowych: SM-S931, SM-S936 i SM-S938. Używane są też nazwy F1, F2 oraz F3, które kolejno odpowiadają modelom S25, S25+ i S25 Ultra.

Jak zatem widać do wszelkiego rodzaju plotek i nieoficjalnych doniesień zawsze należy podchodzić z pewnym dystansem. Często zdarza się tak, że leakerzy mający dobre źródła są w stanie dotrzeć do pewnych szczegółów na temat niewydanych urządzeń na kilka miesięcy przed ich premierą. Wiele doniesień finalnie okazuje się jednak wyłącznie plotkami. Jak jest w przypadku Galaxy S25+? Na tę chwilę tak naprawdę nie możemy być niczego pewni. Jeżeli Samsung faktycznie chce zaprzestać produkcji modeli Plus to zapewne prędzej czy później nas o tym poinformuje. Byłaby to w końcu dość istotna zmiana w ich katalogu produktów.

Premiery serii Galaxy S25 oczekuje się w styczniu albo lutym 2025 roku. Mówi się też, że nowe Galaxy S będą posiadały ten sam chip jakim jest Snapdragon 8 Gen 4. Debiutu tego flagowego procesora Qualcomma należy z kolei spodziewać się w październiku tego roku. 

Obserwuj nas w Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTaco Hemingway i córka Kingi Rusin mają powody do radości. Iga sama przekazała
Następny artykułTrump o Bidenie: Wyeliminowałem tę kupę łajna