A A+ A++

Sid Meier’s Civilization 7 zostało pokazane na pierwszym zwiastunie, ale na pełną prezentację jeszcze poczekamy.

Źródło fot. Firaxis Games.

i

Kultowa seria strategii 4X doczeka się nowej odsłony. Nie jest to niespodzianką po dzisiejszych doniesieniach; Sid Meier’s Civilization 7 to jeden z tytułów pokazanych w trakcie ceremonii otwarcia wydarzenia Summer Game Fest 2024.

Studio Firaxis Games i firma 2K Games zaprezentowały pierwszy zwiastun świeżo zapowiedzianej gry w trakcie imprezy prowadzonej przez Geoffa Keighleya. Niestety, to tylko teaser trailer. Na pełnoprawną prezentację musimy jeszcze poczekać, ale potwierdzono, że więcej na temat gry dowiemy się tego lata.

Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Tak jak poprzednie części tego legendarnego już cyklu, siódma Cywilizacja pozwoli nam pokierować jedną z wielu nacji, prowadząc ją przez tysiąclecia ku świetności. Oczywiście twórcy szykują pewne zmiany w stosunku do skądinąd bardzo udanej „szóstki”, która ukazała się prawie 8 lat temu.

Sid Meier’s Civilization VII zadebiutuje w 2025 roku na komputerach osobistych. Do czasu premiery poznamy kolejne informacje na temat tej strategii, ale póki co musimy uzbroić się w cierpliwość (i liczyć, że nieco więcej na temat tytułu dowiemy się tuż po zakończeniu SGF 2024).

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKuriozalna konferencja Probierza. Trwała dwie minuty. Jednego skreślił
Następny artykułBatman powraca, ale to nie będzie kolejne Arkham od Rocksteady – sprawdźcie odsłonę Shadow