A A+ A++

Na oficjalnej stronie wydawcy 2K Games pojawił się baner Civilization VII. Gra zostanie najprawdopodobniej zaprezentowana podczas Summer Game Fest.

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że zwiastun kontynuacji kultowej Cywilizacji otrzymamy na nadchodzącym Summer Game Fest 2024. Poinformował o tym serwis Insider-Gaming, który zauważył dodatkowo, że na oficjalnej stronie wydawcy – 2K Games – pojawił się baner siódmej części (widać go pod tytułem tej wiadomości), wraz z odnośnikiem do trailera i opcją dodania gry do listy życzeń, najpewniej w serwisie Steam.

To, że Sid Meier’s Civilization VII powstaje, wiemy już od dłuższego czasu, ale to w zasadzie jedyna informacja odnośnie do tej produkcji. W maju natomiast firma 2K Games ogłosiła, że podczas tegorocznego Summer Game Fest zaprezentowana zostanie „kolejna odsłona jednej z największych i najbardziej lubianych serii”. Wczorajsze plotki sugerowały, że będzie to Borderlands 4, ale najwyraźniej właśnie zostały zdementowane (ew. doczekamy się zarówno pokazu Civ7, jak i Borderlands 4).

Poprzednia odsłona serii została wydana w 2016 roku. Do dziś doczekała się dwóch dużych rozszerzeń i sporej liczby mniejszych DLC. W tym samym roku podano też, że cała seria gier rozeszła się w nakładzie 33 milionów egzemplarzy. W tej chwili liczba ta jest z pewnością znacznie większa.

Summer Game Fest 2024 startuje dziś, tj. 7 czerwca, o godzinie 23:00 czasu polskiego. Transmisję będziecie mogli obejrzeć w serwisach Twitch oraz YouTube. Zapraszamy również do wspólnego oglądania wydarzenia wraz z redakcją GRYOnline.pl i ekipą tvgry w formie streama na kanale tvgry na Twitchu.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł7. Wodecki Twist – taka chwila nie zdarza się co dzień!
Następny artykułCzerwcowa oferta dla osób z niepełnosprawnościami w Centrum Wsparcia Środowiskowego