6 lipca na Stadionul Dr. Constantin Rădulescu w Kluż-Napoce odbyło się starcie rozgrywek Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami CFR Kluż i FK Borac Banja Luka. Mecz zakończył się zwycięstwem CFR Kluż 3-1.

Liga Mistrzów
2021-07-06 19:00 | Stadion: Stadionul Dr. Constantin Rădulescu | Arbiter: Jochem Kamphuis

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy CFR Kluż w 11. minucie spotkania, gdy Billel Omrani zdobył pierwszą bramkę.

W 12. minucie kartkę dostał Adrian Alexandru, zawodnik gospodarzy.

Jedenastka FK Borac Banja Luka ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gospodarzy, strzelając kolejnego gola. W 28. minucie na listę strzelców wpisał się Ciprian Deac.

W 31. minucie sędzia pokazał kartkę Aleksandarowi Vojinoviciowi z drużyny gości.

Niedługo później Panagiotis Moraitis wywołał eksplozję radości wśród kibiców FK Borac Banja Luka, zdobywając bramkę w pierwszej minucie doliczonego czasu pojedynku.

Piłkarze CFR Kluż odpowiedzieli strzeleniem gola. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił Rúnar Sigurjónsson.

W 61. minucie za Valentina Costache’a wszedł Alexandru Chipciu. Między 61. a 79. minutą, boisko opuścili piłkarze FK Borac Banja Luka: Aleksandar Vojinović, Aleksandar Subić, Panagiotis Moraitis, Almedin Ziljkić, Dejan Meleg, na ich miejsce weszli: Amar Begić, Marko Jovanović, Ante Živković, Milan Vušurović, Molls Ntchamda. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adriana Alexandru, Billela Omraniego, Mateo Sušicia zajęli: Claudiu Petrila, Gabriel Debeljuh, Cristian Manea. Między 64. a 87. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-1.