A A+ A++

Kolumbijska telenowela przyciągała przed telewizory tysiące widzów na całym świecie. Nic dziwnego, w końcu opowieść o sympatycznej Betty odzwierciedlała uwspółcześnioną wersję bajki o brzydkim kaczątku. Tytułowa rola okazała się prawdziwym przełomem dla każdej z aktorek wcielających się w główną bohaterkę.

Pierwsza “Brzydula” była emitowana w latach 1999-2001. Na przestrzeni dwóch lat powstało 169 odcinków, a po pewnym czasie wyprodukowano kontynuację telenoweli pod tytułem “Ecomoda”. Fabułę na pewno większość osób jeszcze pamięta. Serial opowiadał o przygodach Beatriz Pinzon Solano, pracującej jako sekretarka w renomowanym domu mody. Ze względu na swój niezbyt atrakcyjny wygląd bywała często obiektem żartów i kpin. Jednak dzięki swojej pracowitości i mądrości zdobyła coraz więcej sympatii innych współpracowników. Potajemnie podkochiwała się w prezesie firmy Armandzie Mendozie.

Brzydula miała charakterystyczną grzywkę, aparat ortodontyczny oraz duże okulary korekcyjne. Z czasem oczywiście przeszła metamorfozę, która diametralnie ją zmieniła. Wcielająca się w nią Ana Maria Orozco mimo olbrzymiej popularności serialu, nie zrobiła międzynarodowej kariery. Po zakończeniu zdjęć do “Brzyduli” na jakiś czas zniknęła z telewizji.

Kolumbijka nigdy nie przypominała odgrywanej przez siebie postaci. Obecnie ma 48 lat i regularnie pojawia się w serialach i telenowelach, ale nie powtórzyła sukcesu sprzed lat. Ostatnio grywa w kryminalnej produkcji “Perdida”. Orozco często też gości na okładkach kolorowych magazynów o modzie, gdzie prezentuje się w pięknych stylizacjach.

Jeszcze na planie “Brzyduli” poznała swojego przyszłego męża Juliana Arango. Małżeństwo przetrwało niecały rok. Aktorka bardzo często publikuje różne zdjęcia na Instagramie. Można z nich wywnioskować, że ma dwie córki z poprzedniego związku. Jej profil obserwuje ponad 800 tysięcy osób. Orozco pokazuje nie tylko wspomnieniowe fotki, ale także na bieżąco relacjonuje swoje plany.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: [email protected]

Akryflawina może być skutecznym lekiem na COVID-19? Prof. Pyrć odpowiada

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMały Stambuł w ogrodzie. Buduje meczety już od 45 lat
Następny artykułKoronawirus – raport (12.04.2021 r.)