A A+ A++

Gdynia, miasto dynamiczne i pełne energii, szykuje się do wyjątkowego świętowania swoich urodzin. 11 lutego biegacze połączą swoje siły, by rozpocząć sezon i sprawdzić swoja formę po zimowych treningach Biegiem Urodzinowym Gdyni.

Impreza otworzy powracający cykl Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych, w skład którego wejdą:
Do Biegu Urodzinowego Gdyni, podobnie jak do pozostałych biegów z cyklu Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2024, można zapisać się w nowym Profilu Zawodnika znajdującego się na stronie internetowej zapisy.sts-timing.pl/gdyniasport. Rejestracja do lutowej imprezy odbywać będzie się do 31 stycznia do godziny 23:59. Po tym terminie do Biegu Urodzinowego Gdyni będzie można rejestrować się wyłącznie w dniu 10 lutego, w biurze zawodów. To również termin, w którym można zarejestrować się promocyjnie na cały przyszłoroczny cykl.

Trasa biegu

O godzinie 10:00 zawodnicy rozpoczną zmagania z ulicy Olimpijskiej. Następnie swoje kroki skierują ulicą Sportową, Łużycką, Stryjską i Aleją Zwycięstwa. Dalej, co będzie nowością, zbiegną w dół ulicą Świętojańską skąd ulicą Armii Krajowej dotrą na Bulwar Nadmorski. W jego połowie skręcą w prawo w Aleję Marszałka Józefa Piłsudskiego, którą biec będą aż do ulicy Władysława IV. Tam wbiegną w Aleję Zwycięstwa. Na wysokości Pomorskiego parku Naukowo Technologicznego skręcą w ulicę Stryjską i następnie przez Łużycką będą finiszować do mety zlokalizowanej na ulicy Olimpijskiej. Taką samą, 10 km trasę pokonywać będą uczestnicy marszu Nordic Walking. Po zakończeniu Biegu Głównego i marszu Nordic Walking do rywalizacji staną najmłodsi startujący w Biegu Malucha, Starszaka, Juniora i Młodzika.

Więcej informacji na stronie: https://gdyniasport.pl/pl/imprezy/bieg-urodzinowy-gdyni.
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNocny Bieg Świętojański
Następny artykułLekcje języka angielskiego dla początkujących