A A+ A++

Fundacja GrowSPACE umożliwia skorzystanie z bezpłatnego wsparcia psychologicznego i prawnego osobom w wieku szkolnym. Jak skorzystać?

Podczas Ogólnopolskiego Forum Ochrony Zdrowia Dominik Kuc, w imieniu Fundacji GrowSPACE opowiedział o bezpłatnym wsparciu, jakie oferuje Fundacja: 

Zachęcamy młode osoby w wieku szkolnym do korzystania z pomocy psychologicznej oraz pomocy prawnej, to zdejmujemy barierę dostępności, czyli zapewniamy te konsultacje zarówno online, jeżeli mówimy o mniejszych miejscowościach, bądź wsiach. Ale również mamy gotowy wzór zgody rodzica, jeżeli jest to trudność, również w środku młodej osoby.

Czy jest nam potrzebny Pakiet Młodego Pacjenta?

Sięganie po wsparcie to nie wstyd!

Zachęcamy do tego, aby nie bać, sięgać po pomoc. Zapewniamy wszelkie narzędzia potrzebne do tego, aby z tej pomocy skorzystać

– dodał Dominik Kuc

Pomoc, która jest oferowana w ramach programu  „Building Bridges – Civic Capital in Local Communities”, jest bezpłatna dla młodych ludzi. Są przewidziane około 4 konsultacje na osobę. W przypadku, w którym oczywiście ten proces jest jakoś dłuższy, to również można o tym rozmawiać. Natomiast przewidziane są 4 konsultacje na osobę. Zachęcamy do tego, aby nie bać, sięgać po pomoc i zgłaszać się na maila: [email protected] – mówił aktywista.

W mailu należy opisać w jakim zakresie potrzebna jest pomoc, a Fundacja wróci z informacją, jak będzie przebiegać wsparcie, jakie może zaoferować.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułHigiena w pałacach. Wiemy, jak często kąpał się Władysław Jagiełło
Następny artykułZjawiskowa Iga Świątek. Polka zapozowała w Paryżu z pucharem