Dzisiaj (28 września br.) odbyły się półfinałowe mecze w ramach Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu. Niespodzianek nie było, w finale zagrają dwaj nasi przedstawiciele w III lidze, czyli Texom Sokół Sieniawa i KS Wiązownica.
Drugą bramkę na kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu w Jarosławiu zdobył Patryk Zieliński. Jego KS Wiązownica wygrał 2:0 i zameldował się w finale okręgowym Pucharu Polski.

W Jarosławiu wicelider IV-ligowej tabeli JKS zmierzył się z beniaminkiem III ligi KS Wiązownica. Oba zespoły nie przystąpiły do tego pojedynku w optymalnych składach. W I połowie trwała wyrównana walka, ale nie padła żadna bramka. W drugiej odsłonie coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić podopieczni Marcina Wołowca. Strzelili dwie bramki, nie tracąc żadnej i zameldowali się w okręgowym finale PP.

Drugą parę półfinałową stworzyli Polonia Przemyśl (IV liga) i Texom Sokół Sieniawa (III liga). Gospodarzem pojedynku byli przemyślanie, ale ze względu na renowację płyty na stadionie przy ul. Sanockiej w roli gospodarza wystąpili w… Tuczempach. Na doskonale jak zawsze przygotowanej murawie Piasta. Podobnie jak w Jarosławiu, IV-ligowiec był w stanie dotrzymać kroku rywalowi w pierwszych 45 minutach, po których tracił do Texom Sokoła jedną bramkę. W II połowie przewaga sieniawian nie podlegała już dyskusji. Do dorobku dorzucili jeszcze trzy trafienia i to oni będą rywalem KS Wiązownica w finale.

JKS Jarosław – KS Wiązownica 0:2 (0:0)
Bramki: Michał Musik, Patryk Zieliński.