A A+ A++

Jeśli spędzaliście czas przy grach już w latach 90-tych ubiegłego wieku, powinniście kojarzyć Battletoads. Lada dzień można będzie sobie o tym tej marce przypomnieć lub ewentualnie sprawdzić ją po raz pierwszy.

Premiera Battletoads już w przyszłym miesiącu

Odświeżoną wersję tego hitu sprzed lat zapowiedziano na E3 2018, ale nie można twierdzić, że twórcy zasypywali nas nadmiarem informacji i materiałów. Właśnie ujawniono, że premiera odbędzie się już 20 sierpnia.

Pracami nad grą zajmowało się Dlala Studios przy współpracy z Rare. Zabawa będzie możliwa na konsolach Xbox One oraz na PC z Windows 10. Warto nadmienić, że gra trafi na Steam oraz do usługi Xbox Game Pass.

Pierwszy sequel Battletoads, Zitz, Rash i Pimple powracają

Historia Battletoads sięga 1991 roku. Niewtajemniczonym wypada wyjaśnić, iż twórcy nie przygotowali odświeżonej wersji, ale sequel. Powracają znani bohaterowie, ropuchy Zitz, Rash i Pimple, ale czeka na nie nowa przygoda. Podobnie jak w oryginale można nastawiać się na zróżnicowany gameplay obejmujący walkę, pościgi, ale też łamigłówki i zadania logiczne. Wszystko przy sporej dawce humoru i opcjach zabawy w pojedynkę lub w kooperacji.

Od zapowiedzi najwięcej mówi się jednak o oprawie wizualnej, które budzi mieszane reakcje. Kreskówkowy styl jest tutaj dla niektórych mocno przerysowany. Jak podoba się Wam?

Źródło: Rare Ltd

Warto zobaczyć również:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułZaskakujący wynik badań rozkładu materii we Wszechświecie
Następny artykułGoogle na straży równości ras. Czarnoskórzy właściciele firm mogą się wyróżnić