A A+ A++

7 czerwca 2024 roku Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym zamieniła się w prawdziwe królestwo bajek podczas festynu rodzinnego pod hasłem „Świat Bajek”. Choć początkowo niebo uroniło kilka kropel deszczu, nie przeszkodziło to w rozpoczęciu magicznego wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Festyn rozpoczął się w sali gimnastycznej, gdzie sam Pan Kleks przywitał wszystkich gości swoim czarodziejskim głosem. Uczniowie zaprezentowali piękne dzieła inspirowane bajkami, a następnie wspólnie zaśpiewali piosenkę „Witajcie w naszej bajce”. Najmłodsze dzieci z przedszkola przygotowały uroczy występ o Kaczce Dziwaczce, a klasy 1-3 zaprezentowały różnorodne tańce i piosenki z bajek. Dzieci przygotowały również wyjątkowe prezenty dla swoich rodziców, wyrażając w ten sposób miłość i wdzięczność.

Przepiękne występy dzieci sprawiły, że nawet chmury postanowiły się rozstąpić, umożliwiając kontynuowanie festynu na świeżym powietrzu. Na terenie szkoły czekało wiele atrakcji: stoiska z watą cukrową, popcornem, kawiarenka z ciastkami i bubble tea, kiełbaski z grilla, fryzjerskie stanowisko prowadzone przez rodziców, ogromna dmuchana zjeżdżalnia i wiele więcej. Specjalne atrakcje przyciągały tłumy, w tym alpaki i kury terapeutyczne, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Festyn uświetnili również rycerze i królewny w prawdziwych strojach, tworząc atmosferę niczym z najpiękniejszych baśni.

Nie wiesz, na kogo głosować w wybor…

Nie wiesz, na kogo głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego? Oto narzędzie, które Ci pomoże!

Już za kilka dni Polacy pójdą do urn, aby wybrać swoich przedstawicieli do …

Szczególne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. Rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz sponsorzy wspólnie stworzyli niezapomniany dzień pełen radości i magii. Dziękujemy Gminie Władysławowo oraz burmistrzowi Romanowi Kużlowi za wsparcie finansowe, które umożliwiło przygotowania na najwyższym poziomie. Ogromne podziękowania kierujemy także do sołtysa i Koła Gospodyń Wiejskich za wypożyczenie namiotów i dmuchanych atrakcji.

Na zakończenie festynu odbyła się coroczna tradycja – Festiwal Kolorów, gdzie wszystko i wszyscy byli w kolorach, zamieniając szkolne podwórko w tęczowe morze radości.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułУчасник гурту “Жадан і Собаки” мобілізувався до Нацгвардії: фото з навчань
Następny artykułЦілились в Моздок: у Північній Осетії вперше заявили про атаку українських дронів