A A+ A++

Bądź bliżej natury tego lata – profesjonalne lornetki

Wodoodporna i przyjazna konstrukcja sprawia, że lornetka TS-X1440 jest idealnym towarzyszem podróży i świetnie sprawdzi się w szerokim zakresie zastosowań, w tym do sportów morskich, safari, profesjonalnego wędkowania i żeglarstwa. Model jest wyposażony w najsilniejszy system korekcji drgań, zapewniający stabilny obraz w wyboistych warunkach oraz bezstresowe wrażenia w samochodach, łodziach i innych pełnych turbulencji środkach transportu. Najnowszy system stabilizacji obrazu działa przy dużym powiększeniu, ułatwiając regulację ostrości bez utraty celu.

lornetka fot. mediamarkt

Bądź bliżej natury tego lata – profesjonalne lornetki

Oto flagowy model lornetki Fujinon o wyjątkowych parametrach optycznych. FUJINON FMTR-SX zawiera opatentowaną przez firmę soczewkę, zapewniającą ostre pole widzenia bez zniekształceń. Wszystkie soczewki i pryzmaty mają wysokiej jakości wielowarstwową powłokę EBC, która zwiększa przepuszczalność światła i zapewnia jasne, naturalne odwzorowanie kolorów. Duży odstęp źrenicy wyjściowej, umożliwia długotrwałe użytkowanie bez zmęczenia oczu, a także daje możliwość pełnego pola widzenia nawet w okularach.

lornetkilornetki fot. shutterstock, fo. mediamarkt

Bądź bliżej natury tego lata – profesjonalne lornetki

Seria TECHNO-STABI Compact będzie idealna w miejscach, takich jak koncerty, parki rozrywki i obserwowanie ptaków. Wyposażona jest w funkcję korekcji drgań przy dużym powiększeniu, zapewniając stabilny obraz. Kompaktowa i lekka. Gwarantuje niezwykle ostrą widoczność nawet bez użycia statywu. Razem z lornetką w zestawie znajdziesz miękki futerał, pasek na szyję oraz baterię litową CR2. Teraz tylko czas na wybranie kierunku podróży!

lornetkilornetki fot. shutterstock, fot. mediamarkt

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIII otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2024 roku
Następny artykułSystemy informacyjne przydatne w ramach zapewnienia bezpieczeństwa w sezonie wakacyjno-letnim.