A A+ A++

Audi od dziesięcioleci jest liczącym się partnerem wielu dyscyplin sportowych, zwłaszcza sportów zimowych. Zima i trudne warunki drogowe jakoś leżą w DNA marki. Napęd quattro zrewolucjonizował nie tylko rajdy, ale w codziennej eksploatacji wydaje się być w wielu sytuacjach bardzo pomocy. Nie dziwi więc fakt, że Niemcy zostali znaczącym partnerem konkursów w skokach narciarskich na całym świecie, a zwłaszcza Pucharu Świata FIS w Skokach Narciarskich. Audi towarzyszyć będzie również najlepszym skoczkom narciarskim startującym do lotów również podczas kolejnych zawodów Pucharu Świata w Zakopanem, które odbędą się w dniach od 14 do 16 stycznia 2022 roku.

Czytaj więcej

Audi RS e-tron GT: Zamiast schabowego

W najbliższy weekend na Wielkiej Krokwi w Zakopanem zostanie rozegrany konkurs drużynowy, jak i konkurs indywidualny. Do Zakopanego przyjadą czołowi skoczkowie narciarscy świata. Puchar Świata w skokach narciarskich jest to wydarzenie odbywające się corocznie w okresie od listopada do marca, od sezonu 1979/1980. Jest to cykl zawodów w skokach narciarskich, przeprowadzany przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS). Zawody w ramach Pucharu odbywają się w krajach nordyckich i Europie Środkowej oraz w Japonii. Od roku 2002 do Pucharu Świata dołączył również konkurs w Zakopanem. Jednym z głównych partnerów zarówno Federacji FIS, jak i Pucharu Świata w Skokach Narciarskich jest Audi.

Czytaj więcej

Audi A6 e-tron Concept

– Po raz kolejny jesteśmy obecni podczas Pucharu Świata w Skokach w Zakopanem i podkreślamy w ten sposób zaangażowanie czterech pierścieni w sporty zimowe. Obecność na największych skoc…

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRekordowe upały w Ameryce Południowej. Nawet 50 stopni Celsjusza
Następny artykułPrzebudowa DK81 – otwarcie zjazdu z ul. Pszczyńskiej w ul. 73-go Pułku Piechoty