Piłkarska reprezentacja Polski wygrała w Tiranie z Albanią 1:0 w meczu eliminacji mistrzostw świata. Gola w 77. minucie strzelił Karol Świderski. Spotkanie zostało przerwane, tuż po bramce na kilkanaście minut, z powodu niewłaściwego zachowania kibiców gospodarzy.

Z trybun w kierunku piłkarzy zaczęły spadać na boisko butelki i inne przedmioty. Kibiców próbował uspokajać kapitan polskiej drużyny Robert Lewandowski. Jednak sędzia przerwał spotkanie i nakazał piłkarzom obu drużyn zejście do szatni.

Sędzia czekał ze wznowieniem meczu na uspokojenie sytuacji na trybunach. Stało się to po kilkunastu minutach.

Dzięki wygranej, Polacy wciąż mają szansę na awans do finału mistrzostw świata w Katarze.