A A+ A++

Apel o oddanie krwi dla rannego policjanta z Bolesławca poruszył społeczność lokalną i mundurową z całego kraju. Policjanci z Dolnego Śląska rozpoczęli zbiórkę krwi, ale każdy z nas może dołączyć do tej szlachetnej akcji, by pomóc koledze walczącemu o życie we wrocławskim szpitalu.

Walka o życie policjanta – apel o pomoc

W obliczu tragicznego incydentu, w którym policjant z Bolesławca został postrzelony, społeczność lokalna oraz funkcjonariusze z całej Polski zjednoczyli się w apelu o oddanie krwi. Ranny funkcjonariusz przebywa obecnie we wrocławskim szpitalu, gdzie lekarze walczą o jego życie. Każdy, kto może oddać krew, proszony jest o zgłoszenie się do dowolnego punktu krwiodawstwa w kraju i przekazanie informacji, że krew jest przeznaczona “dla policjanta z Bolesławca”.

Mundurowi z Dolnego Śląska już odpowiedzieli na apel

Dolnośląscy funkcjonariusze jako pierwsi odpowiedzieli na apel, przekazując swoje cenne zasoby krwi. Działania te są dowodem na solidarność i wsparcie w trudnych chwilach. Pomoc kolegi w potrzebie to nie tylko obowiązek, ale także wyraz głębokiego szacunku i braterstwa, które są fundamentem pracy w służbach mundurowych.

Jak możesz pomóc? Oddaj krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa

Każdy z nas może przyczynić się do uratowania życia rannego policjanta. Wystarczy udać się do najbliższego punktu krwiodawstwa i oddać krew z informacją “dla policjanta z Bolesławca”. Każdy mililitr krwi jest na wagę złota i może stanowić o życiu lub śmierci. W imieniu rodziny i kolegów rannego funkcjonariusza, serdecznie dziękujemy za każdy gest wsparcia.

Wspólnota w obliczu tragedii

Tragedie takie jak ta, pokazują, jak ważna jest jedność i wzajemne wsparcie. W chwilach próby społeczność lokalna oraz środowisko mundurowe potrafią zjednoczyć siły, by wspólnie stawić czoła wyzwaniom. Warto pamiętać, że oddawanie krwi to nie tylko pomoc dla jednego człowieka, ale także przykład, jak wspólnymi siłami możemy uczynić świat lepszym miejscem.

Wg inf z: Policja Siemianowice Śląskie

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAktorka “Seksmisji” o Stuhrze. “Tego się nie zapomina”
Następny artykułZe zdanej matury cieszy się 80 procent piszących