A A+ A++

Antec to jeden z producentów, który kojarzony jest chyba przez większość naszych czytelników. Amerykanie swoje pierwsze produkty sprzedawali jeszcze gdy wielu znanych obecnie marek nie było na rynku, zaś sporo Polaków nie marzyło nawet o własnym komputerze. Mimo wszystko amerykańska firma zdaje się całkiem sprawnie podążać za modą w świecie nowych technologii. Tym razem zaprezentowana została nowa obudowa w postaci modelu Antec DF700 FLUX. Prócz tradycyjnego, dwukomorowego wnętrza i panelu bocznego w formie szklanego okna, użytkownik dostaje tutaj oryginalny, pofalowany front z siatki mesh; pięć fabrycznych wentylatorów 120-milimetrowych oraz podświetlenie ARGB LED.

Wraz z obudową Antec DF700 FLUX dostajemy pięć fabrycznych wentylatorów 120-milimetrowych i kontroler podświetlenia ARGB LED.

Antec DF700 FLUX - Przewiewna obudowa z pofalowanym frontem, pięcioma wentylatorami i podświetleniem ARGB LED [1]

Test obudowy Corsair 5000D – Połączenie dwóch różnych światów. Stonowana stylistyka oraz nowoczesne wnętrze

Antec DF700 FLUX to dwukomorwa obudowa typu Mid Tower o wymiarach 467 x 220 x 486 (głębokość x szerokość x wysokość) milimetrów i wadze około 7,4 kilograma. Wykonana została ze stali, tworzyw sztucznych oraz hartowanego szkła o grubości 4 milimetrów. W środku zamontujemy płyty główne w formacie ATX, Micro ATX oraz Mini ITX; chłodzenia procesora o wysokości do 175 milimetrów; karty graficzne o długości do 405 milimetrów oraz zasilacze nie dłuższe niż 205 milimetrów. Wejdzie tutaj do siedmiu kart rozszerzeń, dwóch nośników 3,5 cala oraz trzech 2,5 cala. Panel I/O znajduje się na górze obudowy i gośći dwa USB 3.1 Gen typu A, dwa złącza audio oraz przyciski Power, Reset i od kontroli podświetlenia.

Antec DF700 FLUX - Przewiewna obudowa z pofalowanym frontem, pięcioma wentylatorami i podświetleniem ARGB LED [2]

Test obudowy Antec P8 – Tombak w świecie komputerów

Jeśli chodzi o wentylację to Antec DF700 FLUX pomieści do dziewięciu wentylatorów – trzy 140- lub 120-milimetrowe na froncie, dwa 140- lub trzy 120-milimetrowe na topie, dwa 120-milimetrowe na pokrywie piwnicy (powietrze zasysane jest z dodatkowych otworów w stalowym boku konstrukcji) oraz jeden z tyłu obudowy. Fabrycznie dostajemy pięć jednostek 120-milimetrowych, trzy “z” i dwie “bez” podświetlenia RGB LED. Całość dopełnia dołączony kontroler podświetlenia i HUB dla wentylatorów oraz porządny zestaw filtrów przeciwkurzowych. Sugerowana cena obudowy nie została zdradzona, jednak patrząc na specyfikację i znając tego producenta śmiało można założyć, że będzie to konstrukcja ze średniej półki cenowej. Dla porównania zeszłoroczny model Antec DF600 FLUX kosztuje w Polsce około 429 złotych.

Antec DF700 FLUX - Przewiewna obudowa z pofalowanym frontem, pięcioma wentylatorami i podświetleniem ARGB LED [4]

Źródło: Antec

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrzez zamieszanie ze szczepieniami na COVID-19, gmina pod Olsztynem chce ośrodka zdrowia
Następny artykułLek. Włodzimierz Bodnar z Przemyśla odebrał Laur Ziemi Przemyskiej za “duże sukcesy w leczeniu pacjentów chorych na COVID-19”