A A+ A++

Jeśli Jannik Sinner i Anna Kalinskaya są bardzo powściągliwi, są inni tenisiści, tacy jak Anastasia Potapova, którzy często używają swoich mediów społecznościowych do dokumentowania swojego życia jako pary. Rosjanka jest żoną swojego kolegi Aleksandra Szewczenki i w niedawnym wywiadzie wyjaśniła powody, dla których tenisowe pary.

„Dlaczego dziś jest tak wiele par tenisistów? Cóż, gdzie indziej dziewczyny mogą spotkać faceta? Nie mam czasu na spacery, a wszyscy tenisiści nieustannie pracują w Tour, masz turnieje i treningi. Nie ma innego wyjścia, tenisistki i tenisiści widują się i znają” – powiedziała.

Jedną z ostatnich par w tenisie są, jak wspomniano, Sinner i Kalinskaya. Rosyjska tenisistka Erika Andreeva opowiedziała historię tej nowej tenisowej pary: „W Madrycie moja siostra Mirra powiedziała mi: ‘Nie uwierzysz, ale widziałam Annę i Sinnera, spacerowali razem z psem!’ Więc nie byliśmy zaskoczeni ich ogłoszeniem, myślę, że to dobry mecz” – powiedziała.

Po kilku małych plotkach i kilku zdjęciach skradzionych z magazynów, włoski tenisista ogłosił swój związek z piękną rosyjską tenisistką Anną Kalinską. Zaskakujący zwrot akcji, którego niewielu by się spodziewało. Sinner wydaje się bardzo lubić swoją nową partnerkę, dla której miał miłe słowa na konferencji i wyjaśnił, że poznał ją w 2024 roku. Sinner i Kalinskaya to kolejna para stworzona w świecie tenisa.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTo najgłośniejszy płaz w kraju
Następny artykułFinalista Roland Garros ma dość! Wybuchł na konferencji. “Nigdy więcej”