A A+ A++


Amanda Anisimova wróciła do gry w tenisa w tym roku i jest z tego powodu szczęśliwa po pewnym czasie przerwy od sportu. Anisimova wzięła wolne od tenisa w zeszłym roku, ponieważ czuła się wypalona chaotycznym harmonogramem. Nie jest to coś, co jest powszechne w świecie tenisa, ale widzieliśmy kilku graczy, którzy nadawali priorytet swojemu zdrowiu psychicznemu, ponieważ ma to ogromne znaczenie.

Sportowcy nie mogą grać i rywalizować, jeśli nie są w tym psychicznie, a ona po prostu potrzebowała trochę czasu wolnego od sportu. Jej ostatnim wydarzeniem przed odejściem ze sportu był Madrid Open w kwietniu, po którym wzięła trochę wolnego, aby po prostu cieszyć się normalnym życiem i naładować baterie.

Celem zawsze był powrót do sportu, ponieważ naprawdę lubi tenis i chce w niego grać, ale są też inne rzeczy, które są ważne. Mówiła o tym trochę po niedawnym zwycięstwie w Charleston Open, wyjaśniając swój proces, w którym przerwała karierę na około 8 miesięcy.

„Myślę, że po prostu potrzebowałam przerwy od tenisa. To może być bardzo obciążające, a ja czułam się wypalona, więc tak, po prostu potrzebowałam przerwy, aby móc wrócić i cieszyć się tym bardziej z innej perspektywy. Myślę, że to było dla mnie naprawdę ważne”

„Potrzebuję trochę przestrzeni i normalnego życia, a potem wracam do chaotycznego życia
chaotycznego życia, więc tak, jestem po prostu szczęśliwa, że wróciłam i jestem zdrowa. Myślę, że to jest najważniejsze”

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułEugenie Bouchard wygrywa swój pierwszy profesjonalny mecz w Pickleballu
Następny artykułCarlos Alcaraz kontra Novak Djokovic | Najważniejsze wydarzenia końcowe z Cincinnati 2023