A A+ A++

Alwa’s Legacy jest drugą odsłoną serii platformowych gier typu metroidvania od studia Elden Pixels. W trakcie zabawy przenosimy się do tytułowej, fantastycznej krainy Alwa, do której w tajemniczych okolicznościach trafia bohaterka o imieniu Zoe. Niedługo potem okazuje się, że jest ona jedyną nadzieją na ratunek dla mieszkańców świata. Wyrusza ona zatem w pełną niebezpieczeństw podróż, podczas której przemierzy rozbudowane poziomy pełne zagadek środowiskowych, przeszkód oraz groźnych przeciwników do pokonania. Aby nieco lepiej radzić sobie z przeciwnościami, na przestrzeni rozgrywki możemy rozwijać umiejętności protagonistki.

Aby móc skakać po ścianach ustaw się tyłem do jednej z nich, podskocz, wykonaj atak i skieruj się w jej stronę. Gdy się do niej zbliżysz, podskocz ponownie, delikatnie kierując się do przodu. Możesz to robić wielokrotnie na dowolnej ścianie, pod warunkiem, że Zoe będzie do niej odwrócona tyłem.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułTen skuter wodny jeździ po ulicy. Dopuszczony do ruchu. Na pewno dopuszczony?
Następny artykułKrólówka. Zwłoki 68-latka znaleziono przy cieku wodnym