A A+ A++

Pierwszy piknik pod tą nazwą okazał się ogromnym sukcesem! 44 seniorów z Rybnika i okolic wzięło udział w imprezie zorganizowanej 8 czerwca w Ośrodku w Kamieniu.

Dobra zabawa i aktywnie spędzony czas

Piknik Aktywny Senior 60+ to doskonała okazja do integracji, dobrej zabawy i zadbania o kondycję fizyczną. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły w takich konkurencjach jak gra w boule, badminton, przeciąganie liny, fitness na matach, a także skorzystać z tężni solankowej. Nie zabrakło również toru przeszkód, który dostarczył wszystkim wiele radości.

Organizatorzy postawili na bezstresową atmosferę i dobrą zabawę. Nie było rywalizacji ani presji na czas, a każdy mógł wybrać dyscypliny odpowiadające jego możliwościom i preferencjom.

 – Nie było rywalizacji, zaliczania zadań na czas, forsownego wysiłku – liczyła się dobra zabawa, śmiech i rekreacja na świeżym powietrzu. Seniorzy otrzymywali w biurze zawodów mapki z zaznaczonymi punktami, także identyfikatory, na których zbierali potwierdzenia zaliczenia zadań. I w dowolnej kolejności, spacerując po ośrodku, odwiedzali poszczególne punkty – informuje MOSiR Rybnik

Uczestnicy pikniku otrzymali pamiątkowe medale, bony na ciepły posiłek, a osoby, które dojechały rowerem, dodatkowo otrzymały gadżety.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrawomocny wyrok za świętowanie urodzin Hitlera. “To nie zabawa”
Następny artykuł«Сілавікі не бачаць у дзецях дзяцей». Як узрыванне слоікаў з-пад ёду ператварылася ў тэрарызм