A A+ A++

2 dni, 12 bloków tematycznych i czołowi praktycy związani z ochroną zdrowia w Polsce. Tak w skrócie zapowiada się tegoroczna edycja Akademii Managera Ochrony Zdrowia – konferencji stworzonej dla specjalistów związanych z branżą medyczną, którzy na co dzień zajmują się rozwojem i prawidłowym funkcjonowaniem placówek ratujących zdrowie i życie pacjentów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18 – 19 kwietnia 2024 w Warszawie. Dla czytelników politykazdrowotna.com 15% taniej z kodem PZ15AMOZ.

Praktycy dla praktyków

Takie hasło każdego roku przyświeca organizatorom konferencji. Ci od początku stawiają na praktyczne aspekty związane z polską ochroną zdrowia, szczególnie tą prywatną. Dwudniowe spotkanie jest w pełni poświęcone osobom, które na co dzień zajmują się zarządzaniem placówkami medycznymi na różnych szczeblach. Konferencja AMOZ każdego roku gromadzi czołowych ekspertów, będących przedstawicielami największych szpitali, klinik i przychodni w Polsce. Ci bazując na wieloletnim doświadczeniu, dzielą się sprawdzonymi sposobami na sprzedaż usług, pozyskiwanie pacjentów oraz kierowanie placówkami medycznymi, tak, aby działały one w jak najefektywniejszy sposób. Nie brakuje także dyskusji związanych z usprawnieniem publicznego systemu ochrony zdrowia.

Tegoroczna edycja jest już dziewiątym tego typu organizowanym przez nas wydarzeniem. To okazja do tego, aby wymienić się wartościową wiedzą i doświadczeniami. Od naszych gości wiemy, że zarówno rozmowy toczące się na głównej scenie, jak i te zakulisowe, w wielu wypadkach wywołały nie tylko refleksję, ale i realną zmianę w sposobie funkcjonowania polskiej ochrony zdrowia. To zmiany, które mają wpływ na życie każdego z nas – mówi Daniel Nowocin, prezes zarządu Medidesk organizatora konferencji i firmy dostarczającej nowoczesne rozwiązania pomagające w obsłudze pacjentów.

W minionych latach w wydarzeniu wzięło udział blisko 2300 osób, które wysłuchały 81 godzin wartościowych prelekcji i paneli dyskusyjnych. Podczas konferencji głos zabierali chociażby prof. Alicja Chybicka – wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia Senatu RP VIII kadencji, prof. Jarosław Fedorowski – prezes Polskiej Federacji Szpitali, Anna Rulkiewicz – prezes Grupy Lux Med czy Piotr Pawliszak – prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Czołowi prelegenci i ważne społecznie tematy

Organizatorzy dbają o to, aby z roku na rok podnosić poziom wydarzenia. Wśród panelistów tegorocznej edycji Akademii Managera Ochrony Zdrowia pojawią się m.in. dr n. o zdr. Monika Tomaszewska (Pracodawcy Dla Zdrowia, Grupa Lux Med), Andrzej Lejczak – (Krajowa Izba Domów Opieki), Beata Leszczyska (Orpea Polska).  

Ważną osią narracyjną podczas tych dwóch kwietniowych dni będą także nowoczesne technologie i to, w jaki sposób mogą one usprawnić działanie podmiotów medycznych.  To temat wyjątkowo gorący, chociażby z uwagi na rozwój sztucznej inteligencji. Wypracowaliśmy konkretne technologiczne rozwiązania, od lat sprawdzające się w placówkach prywatnych, o których zwłaszcza teraz chcemy mówić jeszcze głośniej – dodaje Daniel Nowocin.

To nie jedyny problem, jaki chcą poruszyć organizatorzy. Wśród tegorocznych tematów dominują te związane z kształtowaniem patient experience, cyfryzacją branży medycznej, dostępnością usług, finansami placówek medycznych czy kontraktowaniem w ramach NFZ. Zaplanowano także panele poświęcone aspektom prawnym w medycynie, podnoszeniu jakości pracy w rejestracjach medycznych, sprzedaży czy zastosowaniu AI w marketingu placówek.

Akademia Menedżera Ochrony Zdrowia odbędzie się w dniach 18 – 19 kwietnia 2024 r. w warszawskim Airport Hotel Okęcie. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na niej osobiście, organizatorzy przygotowali możliwość uczestnictwa online. Szczegóły dotyczące wydarzenia, w tym informacje o biletach, znajdują się na stronie: https://konferencja.amoz.edu.pl/.

Autor: Ewa Bałdyga

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł4,5 mln euro na realizację strategii LGD Okno Południowej Wielkopolski!
Następny artykułGenerator polityki prywatności – czy warto z niego skorzystać?