A A+ A++

Abarth, z okazji swoich 75 urodzin, postanowił zrobić specjalny prezent swoim fanom i opublikował zdjęcia nowego, oczekującego na premierę modelu – 600e. Marka chwali się, że będzie to najmocniejsze auto w jej historii.

Nowy Abarth 600e w specjalnej odmianie. Liczba egzemplarzy ograniczona

Abarth 600e, który został zaprezentowany na zdjęciach to premierowa wersja, Scorpionissima, która wyprodukowana zostanie w liczbie 1 949 egzemplarzy (nawiązanie do roku powstania włoskiej marki). Zaprezentowany samochód otrzymał kolor “Fioletowy Hypnotic”. Oprócz tego samochód zwraca na siebie uwagę m.in. tylnym spoilerem oraz kontrastującymi z kolorem lakieru żółtymi emblematami z logo marki. Sugerując się zdjęciami można zakładać, że całe nadwozie zostanie wyraźnie obniżone względem odpowiednika z gamy Fiata. Jak informował wcześniej włoski producent, auto zostanie wyposażone w 20-calowe koła oraz opony opracowane wraz z dostawcą ogumienia dla Formuły E.

Wnętrze Abartha 600e

Wnętrze zaprezentowanej na zdjęciu wersji utrzymane jest w ciemnej kolorystyce. Podobnie jak w przypadku Fiata 600e, w samochodzie Abartha znajdziemy cyfrowy wyświetlacz wskaźników, który, sugerując się tym z odpowiednika Fiata, będzie miał ok. 7 cali. Do obsługi multimediów będzie służyć 10-calowy ekran. Oprócz funkcji takich jak np. nawigacja kierowca będzie miał dostęp do informacji dotyczących pomiarów osiągów.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“My, Europejczycy”. Sikorski, Baerbock i Séjourné o przyszłości NATO
Następny artykułRunmageddon Gdynia Kolibki