A A+ A++

I nie chodzi tu o rozdawanie autografów, czy robienie zdjęć, ale o uznanie dla ciężkiej pracy i różnorodności ekologicznych zadań prowadzonych w naszej szkole.

W Newsletterze  Earthday w zakładce Dobre praktyki szkolne oraz na portalach społecznościowych tej światowej organizacji ukazały się informacje prezentujące wydarzenia na rzecz Matki Ziemi prowadzone w naszym liceum. To bardzo miłe i satysfakcjonujące dla całej społeczności szkolnej. Edukatorom z Earthday szczególnie spodobała się organizacja Dnia Ziemi 2022 w naszej szkole.

Ten niecodzienny sukces to zasługa:

  • Dyrekcji Szkoły, która wspiera inicjatywy uczniowskie,
  • Światowych Młodzieżowych Liderów Ochrony Środowiska – Mai Świderskiej, Julii Wolskiej, Macieja Goryczy (uczniowie klasy IIIF), którzy z zapałem podejmują inicjatywy ekologiczne i umiejętnie realizują zadania dodatkowe, przy codziennym trudzie uczenia się,
  • Zespołu Nauczycieli skupionych wokół Projektu Europejskiego PULCHRA: p. Marzeny Papis, p. Jolanty Gapys, p. Renaty Sijer, p. Teresy Tępińskiej, p. Eweliny Cichańskiej – Szwaczyk, p. Emilii Grochulskiej, p. Wojciecha Grochulskiego.

Bo w umiłowaniu Ziemi i pracy dla dobra planety chodzi o zrozumienie, szacunek i coś, czego nie sposób opisać, co mieszka w sercu, wyznacza rytm i prowadzi na czerwony ekologiczny dywan. To nie przygoda. To praca. Ciężka praca (Henry Moel).  

 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWielka sensacja w składzie Polski na mundial? “Po co nam taki napastnik?”
Następny artykuł6246,70 zł piękny wynik kawiarenki charytatywnej w SP nr 1 w Bochni