W sezonie 2020/2021 w rozgrywkach I Ligi Śląskiej udział weźmie 12 zespołów, które dwukrotnie zmierzą się ze sobą każdy z każdym. 1. kolejka spotkań zaplanowana jest na najbliższą sobotę, jednak rozgrywki zainauguruje jutrzejsze spotkanie w Rudzińcu. Ostatnia – 22. kolejka gier zaplanowana jest ostatni weekend marca. Prezentujemy terminarz gier zespołów z naszego regionu.
1. kolejka (26 września 2020):
- KS Rudziniec -Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa *
- Forma AZS Częstochowa – KS AZS Rafako Racibórz
- UKS Jedynka Jaworzno – SK Górnik Radlin
2. kolejka (3 października 2020):
- SK Górnik Radlin – LKS Olimpia Włodowice
- MKSR Pyskowice – KS Rudziniec
- UKS Trójka Mikołów – KS AZS Rafako Racibórz
3. kolejka (10 października 2020):
- KS Rudziniec – Hemarpol Norwid Częstochowa *
- KS AZS Rafako Racibórz – KS Płomień Przystajń
- Talent Sferawent Cieszyn – SK Górnik Radlin
4. kolejka (17 października 2020):
- KS Rudziniec – Forma AZS Częstochowa *
- SK Górnik Radlin – KS AZS Rafako Racibórz
5. kolejka (24 października 2020):
- UKS Trójka Mikołów – SK Górnik Radlin
- KS AZS Rafako Racibórz – Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- UKS Jedynka Jaworzno – KS Rudziniec
6. kolejka (7 listopada 2020):
- KS Rudziniec – LKS Olimpia Włodowice *
- MKSR Pyskowice – KS AZS Rafako Racibórz
- SK Górnik Radlin – KS Płomień Przystajń
7. kolejka (14 listopada 2020):
- Forma AZS Częstochowa – SK Górnik Radlin
- KS AZS Rafako Racibórz – Hemarpol Norwid Częstochowa
- Talent Sferawent Cieszyn – KS Rudziniec
8. kolejka (21 listopada 2020):
- KS Rudziniec – KS AZS Rafako Racibórz *
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – SK Górnik Radlin
9. kolejka (28 listopada 2020):
- Sk Górnik Radlin – MKSR Pyskowice
- UKS Trójka Mikołów – KS Rudziniec
- KS AZS Rafako Racibórz – UKS Jedynka Jaworzno
10. kolejka (5 grudnia 2020):
- KS Rudziniec – KS Płomień Przystajń *
- LKS Olimpia Włodowice – KS AZS Rafako Racibórz
- Hemarpol Norwid Częstochowa – SK Górnik Radlin
11. kolejka (12 grudnia 2020):
- SK Górnik Radlin – KS Rudziniec
- KS AZS Rafako Racibórz – Talent Sferawent Cieszyn
12. kolejka (19 grudnia 2020):
- KS AZS Rafako Racibórz – Forma AZS Częstochowa
- SK Górnik Radlin – UKS Jedynka Jaworzno
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – KS Rudziniec
13. kolejka (9 stycznia 2021):
- KS Rudziniec – MKSR Pyskowice *
- LKS Olimpia Włodowice – SK Górnik Radlin
- KS AZS Rafako Racibórz – UKS Trójka Mikołów
14. kolejka (16 stycznia 2021):
- KS Płomień Przystajń – KS AZS Rafako Racibórz
- SK Górnik Radlin – Talent Sferawent Cieszyn
- Hemarpol Norwid Częstochowa – KS Rudziniec
15. kolejka (23 stycznia 2021):
- Forma AZS Częstochowa – KS Rudziniec
- KS AZS Rafako Racibórz – SK Górnik Radlin
16. kolejka (30 stycznia 2021):
- KS Rudziniec – UKS Jedynka Jaworzno *
- SK Górnik Radlin – UKS Trójka Mikołów
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – KS AZS Rafako Racibórz
17. kolejka (20 lutego 2021):
- LKS Olimpia Włodowice – KS Rudziniec
- KS AZS Rafako Racibórz – MKSR Pyskowice
- KS Płomień Przystajń – SK Górnik Radlin
18. kolejka (27 lutego 2021):
- KS Rudziniec – Talent Sferawent Cieszyn *
- SK Górnik Radlin – Forma AZS Częstochowa
- Hemarpol Norwid Częstochowa – KS AZS Rafako Racibórz
19. kolejka (6 marca 2021):
- KS AZS Rafako Racibórz – KS Rudziniec
- SK Górnik Radlin – Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
20. kolejka (13 marca 2021):
- KS Rudziniec – UKS Trójka Mikołów *
- MKSR Pyskowice – SK Górnik Radlin
- UKS Jedynka Jaworzno – KS AZS Rafako Racibórz
21. kolejka (21 marca 2021):
- KS AZS Rafako Racibórz – LKS Olimpia Włodowice
- KS Płomień Przystajń – KS Rudziniec
- SK Górnik Radlin – Hemarpol Norwid Częstochowa
22. kolejka (28 marca 2021):
- KS Rudziniec – SK Górnik Radlin *
- Talent Sferawent Cieszyn – KS AZS Rafako Racibórz
* KS Rudziniec mecze w charakterze gospodarza rozgrywać będzie w piątki
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS