A A+ A++

rozwiń

Stworzenie przytulnego i ciepłego domu jest szczególnie ważne zwłaszcza w chłodniejsze i ciemniejsze miesiące – w tym dłużący się styczeń czy wietrzny, chłodny luty. To właśnie zimą wiele osób upatruje dom jako miejsce relaksu i mile spędzonego czasu.

Przytulny wystrój mieszkania można osiągnąć przez zastosowanie kilku prostych i skutecznych technik. Ważne są m.in. dobór ciepłych, przyjemnych kolorów, oświetlenia w postaci np. lamp stołowych i świeczników, a także przez dodanie tekstyliów takich jak miękkie poduszki, pledy i dywany. Warto też dodać elementy, które odzwierciedlają twoją osobowość i zainteresowania, takie jak zdjęcia, obrazy czy ulubione książki oraz rośliny doniczkowe. Warto też utrzymywać w domu porządek oraz stosować aromaterapię korzystając z zapachów, które lubisz, świeczek i olejków eterycznych. Przytulności może dodać także… muzyka i delikatne dźwięki płynące z głośnika. Co jeszcze warto zrobić, by nasz dom był przytulny?

Stylistka wnętrz Victoria Foster przedstawia na łamach thesun.co.uk wskazówki, jak sprawić, by dom był przytulny i jakich błędów unikać, by przestrzeń nie wydawała się zimna.

czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułШесть главных новостей Украины и мира на 19:00 3 февраля
Następny artykułNowa powłoka szklana może pomóc w walce z globalnym ociepleniem